• Tłumacz języka migowego
BIP
Strona główna/Aktualności/Mistrzowie ARGO

Mistrzowie ARGO

12 . 03 . 2024

W imieniu Redakcji „Kuriera Lubelskiego” z radością informujemy o rozpoczęciu kolejnej edycji Mistrzów Agro pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi. W ramach tej akcji głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane nagrody dla sołtysów, rolników, kół gospodyń wiejskich, gospodarstw agroturystycznych oraz sołectw.

               Chcemy nagrodzić również liderów społeczności wiejskiej, naszą misją jest bowiem uhonorowanie również osób, które organizują i wzbogacają codzienne życie wiejskich społeczności, skupiają wokół siebie ludzi i angażują ich do działania. Często są nimi np. samorządowcy, strażacy OSP, członkowie rad sołeckich czy rady gminy oraz księża z lokalnych parafii. Takich społeczników najlepiej znają włodarze gmin i pracownicy samorządu, dlatego warto pokazać i docenić takie osobowości, zgłaszając je do nagrody w plebiscycie. Można to uczynić w internecie pod adresem: www.kurierlubelski.pl/zgloszenia, mailowo na adres WYŚLIJ WIADOMOŚĆ lub telefonicznie na nr 691 770 005. W razie pytań prosimy o kontakt.

Mistrzowie Agro to największy w Polsce plebiscyt sołecki i rolniczy. Tradycyjnie prowadzony jest na naszych łamach, na stronach powiatowych serwisów internetowych www.naszemiasto.pl oraz w ogólnopolskim serwisie i magazynie „Strefa Agro”. Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz nasi Czytelnicy - mieszkańcy obszarów wiejskich. 

               Zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w powiatach, później na szczeblu województw, a następnie w skali całego kraju. Główne nagrody zostaną wręczone podczas wielkiej ogólnopolskiej gali, która odbędzie się w Warszawie. Do udziału w uroczystości zostaną zaproszeni także włodarze gmin, z których pochodzić będą laureaci plebiscytu w kategoriach Sołtys Roku i Lider / Liderka Społeczności.

               Serdecznie zachęcam do wspierania reprezentantów gminy w akcji Mistrzowie Agro 2024 poprzez upowszechnienie wiadomości o plebiscycie. Udział w akcji to znakomita promocja całego lokalnego środowiska.

Pełną informację o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.kurierlubelski.pl/agro

do góry
Ostrzeżenie pogodowe - kliknij aby zapoznać się z komunikatem.